Gürteks Group

“Gürteks bugün, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur. Gerek finansal büyüklüğü ile dünya şirketleri arasında edindiği yer, gerekse çeşitli uluslararası kuruluşlarca tescillenen yüksek itibar ve bilinirliği, bunun somut göstergeleridir.”

Ömer ÖZKAYA – Yönetim Kurulu Başkanı

Gürteks Enerji

Sürekli büyüyen ve teknolojik açıdan gelişen bir çağdayız. Gelişmenin yanında ihtiyaç duyulan enerji de önemini daha da çok hissettirmektedir. Artan talebi karşılayabilmek için enerji sektörünün açığını doldurmak amacıyla Gürteks Enerjiyi kurduk. Gürteks Grubu kuruluşu olan Gürteks Enerji; yaptığı büyük yatırımlarla bu alanda, düşük maliyetle kalitesi yüksek, çevreye dost enerji üretebilmenin gayretiyle eşsiz projeler hazırlayarak üretime geçmektedir.

Ülkemizde, sanayileşme alanındaki başarılı gelişmelere paralel olarak ihtiyaç duyulan endüstriyel enerji tüketimini karşılamanın haricinde dolaylı ve direkt olarak projelerimiz sayesinde özel sektörde yeni iş istihdamları yaratarak ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamanın gururunu yaşamaktayız. Gürteks Enerji, hazırladığı projeleri hayata geçirirken arkasındaki Gürteks Grubu desteğiyle bundan sonrada bu alanda büyük yatırımlar yapmaya devam edecektir.

İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız

Gürteks Enerji Web Sitesi İçin